grafika

KENSS

ul: Uznamska 12 lok. 33
03-699 Warszawa
tel.: 22 11 4444 5
fax: 22 11 4444 5

mobil: 791 903 623

kontakt@skupmonet.com

Napisz

Skup monet kolekcjonerskich

Zajmujemy się skupem monet polskich i monet kolekcjonerskich z całego świata.

Nasza oferta skierowana jest do Kolekcjonerów, a także mniej lub bardziej przypadkowych posiadaczy monet kolekcjonerskich i obiegowych z terenu całej Polski. Skup odbywa się zarówno na odległość (za pośrednictwem Poczty Polskiej i kuriera DHL) lub bezpośrednio w Warszawie i okolicach. Proponujemy skup pojedynczych monet kolekcjonerskich i obiegowych lub całych kolekcji. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą monet lub sztabek ZADZWOŃ lub wyślij do nas mailem (kontak@skupmonet.com ) zamieść spis oferowanych monet i w miarę możliwości zdjęcia oraz proponowaną cenę za monety. Sprzedający który wysyła maila ma obowiązek opisać stan faktyczny oferowanych monet w szczególności wady które posiadają, przebarwienia i porysowania struktury monet.

W przypadku spotkania bezpośredniego pieniądze otrzymują Państwo natychmiast, przy skupie na odległość wysyłają Państwo monety do Nas za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości lub zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Przy odbiorze przesyłki w obecności pracownika Poczty Polskiej dokonujemy sprawdzenia zawartości przesyłki, a następnie jak się wszytko zgadza płacimy i w ciągu 2-3 dni pieniążki są u państwa, za pośrednictwem kuriera to okres max 2 dni od czasu odebrania przesyłki. W przypadku gdy zawartość przesyłki pod względem ilościowym lub jakościowym jest niezgodna z wcześniejszymi ustaleniami i zdjęciami, przesyłka nie jest odbierana po komisyjnym otwarciu na poczcie lub przy kurierze i wraca do państwa. Nie możliwa jest sprzedaży monet wysyłkowo bez wcześniejszego umówienia się mailowo lub telefonicznie.

Zakres skupu to: skup srebrnych monet, skup monet kolekcjonerskich, skup monet obiegowych, skup monet PRL, skup starych monet, skup sztabek, skup monet bulionowych. Rynkowe ceny skupu, gotówka od ręki, zero formalności, pełna dyskrecja !!!

Copyright (c) 2011 KENSS Realizacja COMZIT Projektowanie stron Warszawa