O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się skupem monet oraz banknotów.

1. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu monet i banknotów

2. Płacimy od ręki gotówką lub przelewem zgodnie z życzeniem klienta

W celu otrzymania bezpłatnej wyceny Państwa kolekcji monet prosimy o przesłanie ich wykazu plus opcjonalnie zdjęć na nasz adres mailowy skup@skupmonet.pl

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem  509-445-403

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu monet i banknotów?

Sprzedaż i skupem monet i banknotów zajmuje się już prawie 20 lat. Jesteśmy zainteresowani zakupem niemal wszystkich kolekcji numizmatycznych poczynając od monet starożytnych i średniowiecznych, a kończąc na monetach z okresu PRL i współczesnych. Zakup kolekcji monet poprzedzamy całkowicie darmową oceną stanu zachowania oraz wyceną. Pamiętaj wycena monet i banknotów nic nie kosztuje. Po prostu wyślij do nas maila lub przejedź do naszego sklepu numizmatycznego i otrzymaj zupełnie darmową  wycenę na miejscu.

Zastanawiasz się jaka jest wartość Twoich monet?

Poniżej przedstawiamy garść podstawowych informacji odnośnie parametrów wpływających na wycenę Twojej kolekcji.

Skup współczesnych monet kolekcjonerskich, tzw.  lustrzanek

Monety kolekcjonerskie są emitowane przez NBP od lat siedemdziesiątych, ale najchętniej skupowane są monety emitowane od roku 1995, tj. po denominacji.  Są to najczęściej monety od nominałach 10 i 20 zł.

Wartość takich monet zależy od kilku czynników, ale  przede wszystkim od nakładu oraz stanu zachowania. Im niższy nakład tym wyższa wartość. Monety te nie powinny też nosić śladów dotykania takich jak linie papilarne. Dlatego też przechowywane są w kapslach. Posiadasz takie lub podobne monety (patrz zdjęcie poniżej)? Jeżeli tak skontaktuj się z nami. Uzyskasz darmową wycenę i atrakcyjną cenę skupu. Pamiętaj, my w przeciwieństwie do innych sklepów przy wycenie nie kierujemy się wyłącznie wartością  kruszcu, ale  przede wszystkich ich atrakcyjnością dla numizmatyków

Skup monet kolekcjonerskich Warszawa

Skup monet przedwojennych (okres 2 rzeczpospolitej)

Są to bardzo popularne monety wśród kolekcjonerów. Obejmują zarówno monety dość popularne, np. z wizerunkiem głowy kobiety w wianku czy też z Marszałkiem Piłsudskim, ja też rzadziej spotykane walory,  np 10 zł z Romualdem Trauguttem czy też królem Janem III Sobieskim. Najciekawsze dla numizmatyków są monety złotowe o nominałach 2, 5 i 10 zł. Chętnie odkupimy od Ciebie te monety nawet jak są bardzo zniszczone. Mniej popularne są monety groszowe, wykonane z miedzi, ale jeżeli są ładne zachowane to ich skup nas także interesuje. Posiadasz monety z poniższej fotografii, jesteś zainteresowany ich sprzedażą? Koniecznie zadzwoń do nas, napisz maila lub po prostu przyjedź. Otrzymasz od nas uczciwą ofertę skupu:

Możliwość komentowania jest wyłączona.