Skup monet Saska Kępa

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą monet, banknotów, orderów, medali, odznaczeń i mieszasz w Warszawie na Saskiej Kępie lub w okolicach to trafiłeś we właściwe miejsce. Niezobowiązująco i całkowicie bezpłatnie obejrzymy i wycenimy Twoją kolekcją, a jeżeli cena będzie Ci odpowiadać niezwłocznie sfinalizujemy transakcję sprzedaży płacąc gotówką lub przelewem. Skupujemy zarówno pojedyncze walory, jak również bardzo duże kolekcje. Interesują nas niemal wszystkie monety i banknoty: od czasów rzymskich do współczesnych, także monety z okresu PRL.

Nasz punkt skupu monet mieści (tel. 509-445-403) się przy ul. Zwoleńskiej 66 w Warszawie w bliskiej części dzielnicy Wawer. To zaledwie kilka-kilkanaście minut drogi od Ciebie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, ale na życzenie umówimy się także w innych godzinach, również w sobotę lub niedzielę.

Masz pytania, chcesz się umówić, zadzwoń na numer 509-445-403, napisz do nas maila skup@skupmonet.pl lub po prostu przyjedź. Sprawdź drogę dojazdu z Rembertowa do naszego punktu skupu monet: DOJAZD

Możliwość komentowania jest wyłączona.